Zamansız Tasarımlar

Yeni sezonda çabasız şıklık felsefesinden yola çıkan HABB , desenlerin ahengi ve renklerin uyumu ile şehirli , ölçülü şıklığı tercih eden kadınları selamlıyor. 

Rahatlık ve şıklığın aynı çatı altında toplandığı tasarımlar, sezonla bütünleşen renk ve özgün desenlerle birleşiyor. Koleksiyonda derinlik hissi yaratan toprak ve bej tonları , sadeliğin renklerinden  olan ekru ve beyazla birleşiyor. Ve koleksiyon geneli siyahın  vazgeçilmez büyüsü ile kucaklaşıyor. 

HABB 2019 Sonbahar- Kış sezonunda casual ve şık parçaları bir arada harmanlıyor. Casual ürünlerde poplin, örme ve özel kumaslar ön plana çıkarken, özgün desenlerin etkisi İlk bakışta hissediliyor. Mat, nötr ve pastel tonlarda harmanlanan ürünler, koleksiyonda yalın bir kış paleti ortaya koyuyor . Doğunun botanik etkileri, etnik ve gelenekselleşmiş desenler baskın olsa da  stilize edilmiş renklerden oluşan desenlerde karşımıza çıkıyor. Dev detaylar , klasikten uzak ; özgün çizgiler , rahatlığı ve şıklığı bir arada barındırıyor. Şık parçalarda kullanılan krep ve saten kumaşlar, sıradışı tasarım ve gizli detaylarla genel bütünlüğü ortaya koyuyor .

Detaylarda fark yaratan, sadeliğin metropol enerjisi ile harmanlandığı ölçülü ve şık kadının tasarım markası HABB.